בית דפוס במרכז

תהליך הדפסה של בית דפוס במרכז

אזור המרכז הינו אחד האזורים הצפופים וההמוניים ביותר בארץ וכמספר האנשים המתגוררים בו, כך יש עסקים רבים המציעים את שירותיהם. כאשר רוצים למצוא בית דפוס במרכז צריך תמיד לשמור על מספר דגשים חשובים שיציגו תמונה מלאה עד כמה שניתן לגבי בית הדפוס שהכי טוב יהיה לעבוד איתו. תהליכי העבודה בבית דפוס ממוצע היום השתנו באופן משמעותי למדי וזאת משום שהטכנולוגיה הדיגיטלית הביאה עימה את בשורת היעילות והמהירות לצד האיכות הדיגיטלית המדהימה. מי שמבקשים לעצמם את האיכות הזו, יכולים להיכנס לאינטרנט ולהבין בדיוק על מה מדובר.

קריטריונים לבחירת בית דפוס

בית דפוס במרכז צריך לעמוד בסטנדרטים מאוד גבוהים כדי להצליח לשמור על מעמדו כמוביל בתחום. אחד הקריטריונים הוא סופו של התהליך – התוצר המוגמר. כרטיס הביקור של בית הדפוס הן ההדפסות שלו. איכות הדפסה באה לידי ביטוי בכמה דרכים, כמו איכות הנייר, איכות ההטבעה של הדיו על המשטח וכמו כן גם החיתוך הוא חלק בלתי נפרד מן העניין. מוצר טוב חייב להיראות טוב ואין לבית הדפוס שום כוונות לרדת מסטנדרטים גבוהים בתחום הדיגיטציה המודפסת. מעבר לכך, אחד התנאים החשובים לעבודה איכותית הוא הזמן הקצר של כל עבודה. ברגע שמגיעה הזמנה, כולם מתחילים לעבוד עליה, כל אחד בתחומו. על בית הדפוס לדעת לעבוד כמקשה אחת (כמובן שעובדים על מספר הזמנות במקביל).

הקשר האישי עם כל לקוח

בית דפוס במרכז צריך להיות מקצועי בכל מובן שהוא ואחד המרכיבים של המקצועיות הוא היחס שכל לקוח מקבל. אמנם ניתן לשלוח את הקובץ להדפסה באמצעות מערכת ממוחשבת וניתן גם להביא את הקובץ על כונן נייד, אולם מתחילת התהליך ועד לסופו היחס האישי הוא זה שמוביל. לטכנולוגיה יש דריסת רגל משמעותית מאוד בשיטת העבודה, אך שום דבר לא יכול להחליף את האמון בעבודה כמו קשר טלפוני, פגישה קצרה על כוס קפה, לחיצת יד וכיוצא בזה.

הפקת דפוס דיגיטלי לפי הספר

כאשר הולכים לרופא, סומכים עליו שהוא יודע בדיוק מה הוא צריך לעשות, בשלבי הבדיקה והטיפול הנדרשים. כאשר נוסעים באוטובוס סומכים על הנהג שיגיע ליעד בבטחה וכאשר מזמינים עבודה בבית דפוס דיגיטלי, רוצים לסמוך על העסק שיפיק את ההזמנה על הצד הטוב ביותר, בדיוק על פי אמות מידה מקצועיות – "לפי הספר". באזור המרכז ובכל אזור אחר בארץ, בית דפוס דיגיטלי הוא המקום שמגשים חלומות באיכות דיגיטלית.

מוזמנים לקרוא בנוסף:דפוס דיגיטלי בתל אביב