בית דפוס דיגיטלי להדפסות איכותיות

דפוס אפעל כבר פועל מעל ל 30 שנה בתחום הדפוס עם התמחות בדפוס דיגיטלי.  בית הדפוס המשפחתי הפועל בגבעתיים משרת לקוחות פרטיים, עסקים קטנים ועד לחברות גדולות ומוסדות ממשלתיים וכל שאת עם רמת שירות גבוהה, עמידה ביעדים וכמובן עבודות דפוס דיגיטלי איכותיות ביותר.

מה זה דפוס דיגיטלי?
דפוס דיגיטלי הוא סוג הדפסה מודרני שבו שיטת הדפסה היא ישירה מהמחשב שבו מתוכננת עבודת הדפוס למכונת הדפוס הדיגיטלית שמבצעת אותה.  בדפוס אופסט שהיא שיטת הדפוס המסורתית יש צורך בלוחות צבע שונים ובאנשי מקצוע שעושים את כל ההכנה לדפוס שמתאפיין בהדפסה על כל סוגי הנייר ובכמויות גדולות.  דפוס דיגיטלי חוסך את כל עבודת ההכנה והקובץ שמתוכנן במחשב נשלח למכונה ואז בעצם נוצר הדפוס.  דפוס דיגיטלי מתאפיין בתוצאות מאוד איכותיות ומדויקות, ללא צורך בניסוי וטעיה רבים כמו בדפוס האופסט והיתרון הבולט הוא התוצאות המיידיות שנעות בין מספר דקות למספר שעות, מה שהופך את הדפוס הדיגיטלי למצויין לאלה שרוצים עבודות דפוס יחסית קטנות שעונות על ההגדרה של דפוס מהיר.  הדפוס הדיגיטלי המהיר מצויין ללקוחות שיכולים לשלוח את הקובץ דרך המחשב או לבוא פיזית עם הקובץ ואפילו להמתין בבית הדפוס עד סיום העבודה בהתאם לעומס העבודה.  בדרך כלל מי שמגיע לצרכי דפוס דיגיטלי מהיר הם לקוחות אשר רוצים עבודות דפוס כגון: הדפסת כרטיסי ביקור לעסק, הדפסת ניירת משרדית ופנקסי חשבוניות וקבלות, הדפסת פולדרים וחוברות או הדפסת פליירים.  כמו כן בית הדפוס מתמחה בעבודות אשר דורשות עיצוב גרפי איכותי יותר והדפסה על נייר לא סטנדרטי כגון עבודות של הדפסת הזמנות לחתונה, הדפסת ספרים, הדפסות בפורמט רחב כגון כרזות לתערוכות והדפסת לוחות שנה שולחניים או לקיר.

יתרונות נוספים של דפוס דיגיטלי
דפוס דיגיטלי מתאפיין במהירות ובדיוק של תמונות שנאמנות למקור כפי שיש בקובץ הגרפי שממנו החל הפרוייקט.  הדיוק של התמונה והחדות שלה הם תכונות שבגללן חברות רבות בוחרות בדפוס דיגיטלי על מנת להפיץ את המסר הפרסומי והשיווקי שלהן בין אם מדובר בפלייר או מגזין.  אך מלבד רמת הדיוק והאפשרויות הרבות שבהן ניתן לעצב ולעשות מניפולציות רבות בכדי לספק את התוצר היפה ביותר יש עוד יתרונות לדפוס דיגיטלי, אפשרויות שחוסכות זמן תוך כדי שמירה על איכות הדפוס הגבוהה.  למשל, ישנן עבודות דפוס דיגיטלי שיכולות בעזרת המכונות המשוכללות של התהליך להדק דפים, לבצע כריכה, ואפילו להבליט אותיות בדפוס מיוחד שנותן תחושה תלת מימדית עם נפח וגם הבלטת דפוס מסויימת שיכולות לצבוא אותיות בזהב.  הדפסות מיוחדות אלו מתבצעות בעיקר להדפסת הזמנות לחתונה, כרטיסי ביקור איכותיים, וככריכות של ספרים וחוברות.

היתרון של דפוס אפעל
דפוס אפעל אינו סתם עוד בית דפוס אלא בית דפוס דיגיטלי שאכפת לו מכל לקוח ועושה הכל על מנת שלא רק שיהיה מרוצה אלא גם שישוב לפרוייקט הדפוס הבא שלו וגם ימליץ על דפוס אפעל לחבריו או לקשריו העסקיים.  בין אם אתם מחפשים הדפסת כרטיסי ביקור באיכות מצויינת, הדפסת הזמנות לחתונה שכולם יזכרו וישמרו, הדפסת פליירים וחומר פרסומי שיהיה אטרקטיבי וייצר פניות, דפוס אפעל הוא המקום שבו עבודות אלו יכולות להיווצר ולהעשות על הצד הטוב ביותר דרך עבודה נכונה ומקצועית של צוות שיודע לספק דפוס דיגיטלי איכותי.

מעוניינים לצור איתנו קשר: 03-5347313

מעוניינים לראות עבודות דפוס שלנו: לחצו על עבודות דפוס