הדפסת הזמנות לחתונה ואירועים

חתונה היא חד מהאירועים היותר מרגשים שחווה אדם במהלך חייו ולכן חשוב שביום זה הזוג הטרי יהיה עסוק אך ורק באיך להרגע ולשמוח כמה שיותר במהלך האירוע. לשם כך הזוג וכל מי שעוזר לו במהלך התקופה של ארגון החתונה מביא מהניסיון שלו על מנת שכל מה שקודם לאירוע כגון: בחירת האולם או גן האירועים, בחירת תקליטן, ברמן, בר מתוקים, עיצוב האירוע, כל הסידורים עם הרבנות והכתובה, וכמובן הדפסת הזמנות לחתונה שכאן אנחנו באים לידי ביטוי. הדפסת הזמנות לחתונה או לכל אירוע משמח אחר כגון: ברית מילה או בריתה, בר או בת מצווה, חינה או מסיבת אירוסין וכמובן שגם ימי הולדת הם אחת מההתמחויות שלנו כבית דפוס דיגיטלי ותיק ומנוסה. לא כל בית דפוס מוכן לקחת על עצמו הזמנות יחסית קטנות כגון אלה שמסתכמות בדרך כלל בכמה מאות עותקים.

הפקת חתונה או כל אירוע משמח אחר כרוכים בהכנות רבות שהופכים את האירוע לבלתי נשכח ולכן חשוב לא פחות להשקיע בהזמנה לאירוע המיוחד שכן ההזמנה היא הכרטיס ביקור שלכם בכדי שהאורחים המיועדים יוכלו להתרשם מכם ומהאירוע שמחכה להם ואת זאת ניתן לעשות בעזרת שירותי העיצוב והדפוס המיוחדים שלנו. תנו לנו בדפוס אפעל לייעץ ולהדפיס עבורכם את ההזמנות לחתונה על ידי הצוות המיומן והמקצועי שלנו שמשקיע בכל פרוייקט, קטן כגדול, את עשרות שנות הניסיון שלו בתחום הדפוס. בית דפוס אפעל מציע לקהל המתחתנים וחתני/כלות השמחה שירותי הדפסת הזמנות לחתונה הכוללים דפוס דיגיטלי מבחר הזמנות לחתונה לבחירה בכל הסגנונות, הגימורים, הגדלים, הגוונים והכל על-פי טעמכם האישי. אנו נדאג שההזמנות לחתונתכם יהיו ייחודיות ומקוריות, בלתי נשכחות במיוחד עבורכם.

בפרוייקט של הדפסת הזמנות לחתונה אנחנו כאן איתכם מההתחלה ועד הסוף בכל השלבים. מהשלב הראשוני של בחירת הנייר, עיצוב ההזמנה, ייעוץ לגבי הכיתוב, אפקטים מיוחדים שאפשר לשלב בדפוס כגון אותיות מוזהבות או מודגשות עם נפח, בחירת מעטפה מתאימה, והכנסת ההזמנות למעטפה. ההזמנות יהיו מוכנות תוך מספר שעות במידה ומדובר בעבודה סטנדרטית או אפילו יום אחרי במידה וניתנים כל האישורים להגעות ובהתאם ללו"ז בבית הדפוס שלנו. מה שכן אנחנו בטוחים שתהיו מרוצים מההזמנות המוגמרות.

סגנונות העיצוב להזמנות יכולות להיות מאוירות כמו קומיקס, סגנון קלאסי עדין, סגנון מודרני, קולאז' של מספר תמונות, ועוד ועוד. לרשתוכם מגוון רחב מאוד של סגנונות ודוגמאות לבחור מהן על מנת שההזמנה לחתונה שלכם תהיו בדיוק כמו שאתם רוצים. אנו כאן שמחים וגאים להיות חלק מהאירוע המרגש שלכם.

צרו איתנו קשר עוד היום ונשמח לעזור לכם בפרוייקט זה או כל עבודת דפוס אחרת: 03-5347313