עבודות דפוס דיגיטלי

היתרונות של הדפוס הדיגיטלי

הדפוס הדיגיטלי הפך להיות בשנים האחרונות מרכיב עיקרי בכל הנוגע לפרסום, שיווק והפקת מסמכים ויזואליים ובעלי מלל. החל משנת 2005 לערך, בתי הדפוס החלו לעבור משיטת ההדפסה הנפוצה עד אז (אופסט) לשיטה הדיגיטלית, מה שהביא את כל איכויות ההדפסה לרמה גבוהה יותר מכל היבט שהוא. כאשר מתבוננים ובוחנים את התהליך שעברו בתי הדפוס לאורך השנים, נראה כי הלקוחות בסופו של יום רק מרוויחים, שכן המענה המקצועי שהם מקבלים אינו מותיר כל מקום לספק לגבי איכויות ההדפסה. עבודות דפוס דיגיטלי ניתן להביא לידי שלמות באמצעים הטכנולוגיים הקיימים וזאת לאורך כל תהליך ההפקה.

היכולת להעביר את הקבצים כמו שהם

עבודות דפוס דיגיטלי באופן ברור משביחות את התוצר המוגמר. כמובן שיש גם מי שעדיין מעדיפים את האופסט, אך במונחים של דיוק ומהירות, אין ספק שלדיגיטציה יש הרבה מה לתרום. כאשר לקוח מבקש להדפיס מסמך מסוים באיכות הטובה ביותר, הוא יכול לעבוד עליו בבית מול המחשב הביתי עם תוכנת עריכה ועיצוב גרפי ולאחר מכן פשוט לשלוח את הקובץ באמצעות המערכת הממוחשבת לאתר בית הדפוס ומשם לדפוס. כל התהליך אינו ארוך באופן עקרוני (אלא אם כן רוצים לתקן או לשנות משהו) ובהחלט ניתן להתחייב על זמני אספקה קצרים מאוד. כמובן שיתרון הזמן גם יכול להשאיר את הלקוח בבית, משום שלא חייבים להביא את הקובץ פיזית לבית הדפוס.

לשמור על הרזולוציות

עבודות בית דפוס דיגיטלי מבוססות על רזולוציות של תמונות. כאשר רוצים להביא תמונה מסוימת לבית הדפוס, יש לוודא כי היא תתאים להדפסה בגודל הרצוי ולא תהיה מטושטשת מדי. כמובן שאנשי המקצוע של בית הדפוס יכולים לעזור, לאור הניסיון הרב והמקצועיות הממוקדת, כל תמונה יכולה לקבל את היחס המתאים לה. כמובן שרצון הלקוח הוא זה שקובע למרות הכל. יתרון מאוד גדול של ההדפסות הדיגיטליות הוא שיש אפשרות להדפיס את אותה תמונה, או אותו טקסט, בגדלים שונים על משטחים שונים. אין צורך להיערך מחדש ולסדר ליין אפ, אלא פשוט מגדירים את הגודל הרצוי במדפסת.

לשפר ולשמר את התקשורת

עולם התקשורת משתמש רבות בהדפסות דיגיטליות (לדוגמא הדפסה על חולצות) , אך התקשורת האיכותית לא קיימת אך ורק במימדים הללו, אלא יש חשיבות מאוד גדולה גם לשמירת הקשר האישי עם הלקוחות עצמם כאנשים. קשר חם ומקצועי הוא בסיס לעבודה טובה בכל תחום ועל אחת כמה וכמה בבית דפוס דיגיטלי שמספק מוצרים מושלמים.

מוזמנים לקרוא בנוסף:בית דפוס בבני ברק