הדפסת פליירים

הדפסת פליירים

פרסום באמצעות פלייר מהווה את אחת משיטות הפרסום הנפוצות ביותר וזאת מתוך התפיסה שאנשים כן יראו מה יש להם בתוך תיבת הדואר או על שמשת הרכב. אמנם מרבית האנשים אינם בהכרח מביטים בפלייר לפני שזורקים אותו, אך מכיוון שמדובר באחוז ממוצע של 0.5%-2% יעילות, ההוצאה הכספית על פרסום באמצעות הדפסת פליירים עובדת, שכן אם מדפיסים 10,000 פליירים, ניתן בממוצע עד 200 פניות מלקוחות פוטנציאליים ומכאן ההנחה הכלכלית המבוססת. כמובן שחשוב גם לחלק את הפליירים באופן מקצועי ומסודר, על פי שיטה מוגדרת וידועה.

להדפיס את הפליירים באופן דיגיטלי

אם בימים עברו היה צורך להגיע לבית הדפוס כדי להכין ליין אפ של הפלייר, תוך כדי עבודה על עיצוב המוצר עם הכנסת התכנים הרצויים, כיום כבר אין צורך בהכרח לעשות כן. הדפסת פליירים מבוססת על טכנולוגיה דיגיטלית שמשתמשים בה בתי דפוס והיעילות הרבה שבה מתבצעת עבודת ההדפסות לא משאירה מקום לספק – השיטה מתייעלת ככל שעובר הזמן. בתי עסק רבים עדיין משתמשים בפרסום עצמי באמצעות פליירים ואמנם אין מדובר בשיטת פרסום המיטיבה עם הסביבה, אך כאשר רוצים לדבר על יעילות בפרסום, הנתונים בהחלט חיוביים.

ההשפעה של עיצוב הפלייר

כמו כל פרסום חיובי ואפקטיבי, גם הדפסת פליירים צריכה להציג את המראה הנכון של המפרסם. הדפסת פליירים באופן דיגיטלי מאפשרת מצד אחד שינויים עתידיים בעיצוב ומצד שני הצגת מראה קבוע של מותג המכבד את עצמו. כאשר אדם מגיע לביתו ובודק את תיבת הדואר, אין זמן רב לכל פלייר שנמצא שם וחולף על פניו. לכן צריך להביא לידי ביטוי את כל עולם הערכים של העסק. הלוגו, המוטו, המבצע הרלוונטי לאותו שבוע וכיוצא בזה. הפלייר מציג את כל מה שהמפרסם רוצה ובעלות מינימאלית. נכון שיש אפיקי פרסום נוספים, גם כן דיגיטליים, אך לפלייר יש עדיין את הקסם שלו. הנגישות הפיזית לכל לקוח קיים ופוטנציאלי היא מה שנותנת לו מעמד עממי, מחייב ועקבי בפרסום.

להדפיס ביחס אישי כלקוח

כל מפרסם ירצה למצוא את בית הדפוס המתאים לו ביותר ויש מספר קריטריונים חשובים: הראשון הוא מקצועיות. בית דפוס דיגיטלי חייב להציע הדפסת פליירים מקצועית ונטולת כל פשרות. העיצוב המוגמר הוא זה שיודפס בסופו של דבר על הנייר ובאיכות הטובה והגבוהה ביותר. מעבר לכך, מחירים ויחס אישי הם חלק מתפיסת עולם שמחייבת את בית הדפוס ליצירת מוצרים בסטנדרט אחיד וגבוה.

מוזמנים לקרוא בנוסף: הפקות דפוס