ברוכים הבאים לדפוס אפעל  03-5347313
למקרים דחופים 052-8332414

אודות

דפוס אפעל מתמחה בפתרונות הדפסה מהירים ודפוס דיגיטלי

צרו קשר למידע נוסף

  captcha

  על חברת דפוס אפעל

  כמה פעמים הגעתם לבית דפוס וקיבלתם הרגשה של פס ייצור קר ולא אנושי? לא כאן.

  דפוס אפעל הינו בית עסק משפחתי, אשר שם את הלקוח במרכז. על מנת לוודא שתקבלו את המוצר הטוב ביותר, בזמן האופטימלי, בראש ובראשונה צריך להכיר אתכם ואת הצרכים שלכם. בדפוס אפעל, השירות הינו אישי, ממוקד ומקצועי. עבודות הדפוס מתבצעות תוך דגש על איכות, יעילות ומהירות, ובהתאם לדרישות הספציפיות שלכם.

  דפוס אפעל – סיפור אהבה

  סיפורו של דפוס אפעל מתחיל במשפחה יוצאת קיבוץ עמק יזרעאל. בתור חברי הקיבוץ, תחילת הדרך היתה כעובדי אדמה, עם אהבה חזקה אל החיבור עם הארץ. עם השנים, החליטו ההורים לעזוב את הקיבוץ, כדי לאפשר הזדמנויות לחינוך והשכלה לילדים. אורי, האב, המשיך להיות מועסקר דרך הקיבוץ, ועבד במכון שכפול של התנועה הקיבוצית ברמת אפעל. כך הוא צבר מוניטין בתחום הדפוס, ממש בדרך המקרה.

  כאשר קיבוץ רמת אפעל החל לעבור תהליכי הפרטה, הציעו לאורי לקחת את המכון באופן פרטי, ומתוך האהבה לתחום והרצון לפתח אותו הוא הסכים. במרוץ השנים הצטרף אל האב בנו, אורן, אשר השתחרר מהצבא ועבד עם אביו בין עבודות ולימודים. חיידק האהבה לדפוס הדביק גם את אורן, ומאז השניים עבדו ופיתחו את בית השכפול למכון דפוס משוכלל, מהמתקדמים והאיכותיים.

  שירות ואיכות הן לא מילים גסות

  דפוס אפעל מתחיל במקום של לתת. הבסיס הערכי עליו מושתת העסק הוא שילוב של שירותיות, פתרונות איכותיים, עמידה בלוח זמנים, וכל זאת בהמון אהבה. דפוס אפעל תמיד עושה קצת מעל למה שמצופה, בשביל לוודא שתקבלו את היחס הטוב והאישי ביותר, והמוצרים המדויקים לצרכים שלכם. אנו מאמינים שכשהבסיס לעבודה הוא אהבה, התוצרים תמיד טובים בהרבה. המגע עם היצירה, הנייר, הצבע והשילוב שלהם מהווים עבורינו את ההנאה מהעבודה. זאת יחד עם המענה המושלם לצרכי הלקוח, הם פרי עבודתינו והגישה העסקית עליה מתבסס בית הדפוס.

  צוות דפוס אפעל תמיד כאן לשירותכם, לשיחת התייעצות ללא התחייבות צרו קשר בטלפון 03-534-7313

  אורן

  מנכ''ל ומפתחים
  נשוי + 3
  "אחרי 25 שנות ניסיון בענף הדפוס הדיגיטלי והפקות הדפוס"

  הצוות

  בדפוס אפעל מערכות הדפסה מתקדמות, באמצעותן ניתן לקבל מגוון רחב של מוצרי הדפסה בלוחות זמנים קצרים ובאיכויות הגבוהות ביותר. המוניטין של דפוס אפעל נשען על השילוב שבין מקצוענות וחדשנות טכנולוגית ומתן שירות באווירה ביתית, תוך התאמה והקפדה על צרכי הלקוח. דפוס אפעל הינו בית, המבצע פרוייקטים בסטנדרטים גבוהים, החל משלב התכנון עבור בשלב העיצוב וגמור בהפקת מוצר באיכות משובחת.
  Back to Top
  דילוג לתוכן